Sedací vak DayDream Scotland 175x135

SEDACÍ VAK DAY DREAM SCOTLAND

ČESKÝ VÝROBEK, designovaný i šitý výhradně v ČR.

Sedací vak pod názvem Scotland - jeho klasický design je jako stvořený pro horské chaty a chalupy nebo jako doplněk do interiéru ve stylu retro.

Dostupnost Skladem
Kód: 87
2 999 Kč –50 % 1 499 Kč
Sedací vak DayDream Scotland 175x135
Sedací vak DayDream Scotland 175x135
Akce Výprodej
2 999 Kč –50 %
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
ručně vyrobeno
Ručně vyrobeno
V České republice
spokojení zákazníci
100+ Spokojených zákazníků
I těch čtyřnohých.

Je vyroben z odolného materiálu - 100% polyesteru typu 600D x 600D, který se snadno udržuje a čistí. Díky vnitřní skryté PVC vrstvě neprojde prach ani tekutina dovnitř vaku a vak je tak nepromokavý. I proto je možné ho použít i venku - na terase, balkónu nebo na zahradě.

 

Naplněny jsou neprašným tvrzeným expandovaným polystyrenem, známým pod názvem EPS KULIČKY vysoké kvality. Tyto polystyrenové kuličky, které jsou určené speciálně pro sedací vaky, jsou vyráběny v České republice, jsou tvrzené, antialergické a splňují nejpřísnější požadavky na styk s pokožkou, směs obsahuje kuličky velikosti od 3-5 mm.

 

I tyto vaky mají TROJÍ UZAMČENÍ kuliček! Suchý i klasický zip u vnějšího obalu a další zdrhovadlo na vnitřním vaku. Zipy jsou zvoleny tak, aby nedocházelo k otevření ani při velké dětské nebo psí snaze, ale zároveň umožňují snadné doplnění nebo odebrání kuliček ze sedacího pytle v případě potřeby.

 

Neodmyslitelnou součástí je i VNITŘNÍ OCHRANNÝ VAK. Vnitřní ochranný vak je opatřen zdrhovadlem, které umožňuje odejmutí nebo dosypání části náplně. Zároveň je tím umožněno vyjmutí celého vnitřního ochranného vaku, takže vnější vak můžete třeba osprchovat, pokud by byl zaprášen a vám se nechtělo jej očistit pouze hadříkem.

 

Sedací vaky jsou moderní a tak budou vždy v centru pozornosti všude, kde je umístíte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sedací vaky - DOPRODEJ
Hmotnost: 8 kg
Rozměry (cm): 175x135
Objem kuliček (l): 400