Sedací vak DayDream Ripstop Fialová 175x135

Sedací vak ze speciální odolné látky RIPSTOP s vnitřní vrstvou z polyuretanu.

Oproti klasickým vakům je lehčí a poddajnější, ale stále si zachovává svoji odolnost!

Dostupnost Vyprodáno
Kód: 507
2 999 Kč –50 % 1 499 Kč
Sedací vak DayDream Ripstop Fialová 175x135
20230812 181947 removebg preview
Akce Výprodej
2 999 Kč –50 %
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
ručně vyrobeno
Ručně vyrobeno
V České republice
spokojení zákazníci
100+ Spokojených zákazníků
I těch čtyřnohých.

Ripstop je tkanina s vysokou pevností, vyrobená zvláštní technikou. Do tenké textilie jsou zatkány s odstupem 5-8 mm tlustější osnovní nebo i útkové niti, výrobek tak dostává členitou strukturu. Přednosti ripstopových tkanin spočívají ve velmi dobrém poměru hmotnosti ke stabilitě a ve vysoké tržné pevnosti.

Vnitřní vrstva zatřena polyuretanem (PU) a vak je výrazně lehčí a poddajnější než v případě vrstvy PVC. Ideální je pro použití tam, kde vyžadujete větší pevnost s menším kontaktem s vodou a tekutinami (např. v interiéru, kde vak sprchujete nebo myjete houbičkou). Pokud předpokládáte využití vaku v exteriéru, tj na přímém dešti, v rose nebo předpokládáte častější kontakt s větším množstvím vody (sprchování hadicí), zvolte raději vak s vnitřní vrstvou z PVC.

Naplněn je neprašným tvrzeným expandovaným polystyrenem, známým pod názvem EPS KULIČKY vysoké kvality. Tyto polystyrenové kuličky, které jsou určené speciálně pro sedací vaky, jsou vyráběny v České republice, jsou tvrzené, antialergické a splňují nejpřísnější požadavky na styk s pokožkou, směs obsahuje kuličky velikosti od 3-5 mm.

I tento vak má TROJÍ UZAMČENÍ kuliček! Suchý i klasický zip u vnějšího obalu a další zdrhovadlo na vnitřním vaku. Zipy jsou zvoleny tak, aby nedocházelo k otevření ani při velké dětské nebo psí snaze, ale zároveň umožňují snadné doplnění nebo odebrání kuliček ze sedacího pytle v případě potřeby.

Uvnitř každého našeho sedacího vaku je VNITŘNÍ OCHRANNÝ VAK. Je ideální záložní variantou. Vnitřní ochranný vak je opatřen zdrhovadlem, které umožňuje odejmutí nebo dosypání části náplně. Zároveň je tím umožněno vyjmutí celého vnitřního ochranného vaku, takže vnější vak můžete vyprat, nebo jej třeba osprchovat, pokud by byl zaprášen a vám se nechtělo jej očistit pouze hadříkem. Také po více letech třeba budete chtít vnější obal vyměnit a zde se opět nabízí snadnější manipulace. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sedací vaky
Hmotnost: 8 kg
Rozměry (cm): 175x135
Objem kuliček (l): 400