Sedací vak DayDream Neon Oranžová 175x135

SEDACÍ VAKY DAY DREAM NEON

ČESKÝ VÝROBEK, designovaný i šitý výhradně v ČR.

Dostupnost Skladem
Kód: 99
3 799 Kč
Sedací vak DayDream Neon Oranžová 175x135
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
ručně vyrobeno
Ručně vyrobeno
V České republice
spokojení zákazníci
100+ Spokojených zákazníků
I těch čtyřnohých.

Sedací vaky řady NEON mají výrazné, až neonové barvy. Rozzáří každý prostor, kam je umístíte a rozhodně nezůstanou bez povšimnutí. Perfektní jsou např. i k letnímu slunění u bazénu, do wellness a dalších prostor, kde oceníte voděodolnost vaku.

Jsou vyrobeny z velice odolného a na dotek příjemného materiálu. Jedná se o 100% polyesterový materiál typu 600D x 600D se silnou vnitřní PVC vrstvou. Dobře se udržují a čistí, proto jsou vhodné i do exteriéru. Díky vnitřní skryté silné vrstvě podgumovaní látky neprojde prach ani tekutina dovnitř vaku a vak je tak nepromokavý. 

Naplněny jsou neprašným tvrzeným expandovaným polystyrenem, známým pod názvem EPS KULIČKY vysoké kvality. Tyto polystyrenové kuličky, které jsou určené speciálně pro sedací vaky, jsou vyráběny v České republice, jsou tvrzené, antialergické a splňují nejpřísnější požadavky na styk s pokožkou, směs obsahuje kuličky velikosti od 3-5 mm.

I tyto vaky mají TROJÍ UZAMČENÍ kuliček! Suchý i klasický zip u vnějšího obalu a další zdrhovadlo na vnitřním vaku. Zipy jsou zvoleny tak, aby nedocházelo k otevření ani při velké dětské nebo psí snaze, ale zároveň umožňují snadné doplnění nebo odebrání kuliček ze sedacího pytle v případě potřeby.

Uvnitř každého našeho sedacího vaku je VNITŘNÍ OCHRANNÝ VAK. Je ideální záložní variantou. Vnitřní ochranný vak je opatřen zdrhovadlem, které umožňuje odejmutí nebo dosypání části náplně. Zároveň je tím umožněno vyjmutí celého vnitřního ochranného vaku, takže vnější vak můžete vyprat, nebo jej třeba osprchovat, pokud by byl zaprášen a vám se nechtělo jej očistit pouze hadříkem. Také po více letech třeba budete chtít vnější obal vyměnit a zde se opět nabízí snadnější manipulace. Praní v pračce byl prvotní impulz k vytvoření vnitřního vaku,ovšem ne každá pračka vnějšímu obalu svědčí - při některých režimech popraskala vnitřní silná vrstva PVC, proto  jsme tuto variantu údržby úplně stáhli. Nehledě na to, že osprchování, nebo setření nečistot houbičkou boohatě stačí.

Sedací vaky jsou moderní a i díky svým opravdu výrazným a zářivým barvám budou vždy v centru pozornosti všude, kde je umístíte.

 

Na všechny sedací vaky a pytle Day Dream je záruka 2 roky (viz záruční podmínky – v obchodních podmínkách).

Doporučujeme si přečíst také něco o firmě o výběru sedacích vaků, ve kterém najdete obecné specifikace materiálů a zpracování používaných různými výrobci sedacích vaků.

V článku "Sedací vak jako dárek" najdete několik důvodů ke koupi kvalitního vaku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sedací vaky
Hmotnost: 9 kg
Rozměry (cm): 175x135
Objem kuliček (l): 400