Sedací vak DayDream Floral 175x135

SEDACÍ VAK DAY DREAM FLORAL

ČESKÝ VÝROBEK, designovaný i šitý výhradně v ČR.

Sedací vak pod názvem Floral je jedním z oblíbených vzorovaných vaků. Kytičky prostě musíte mít!

Dostupnost Skladem
Kód: 78
2 999 Kč –50 % 1 499 Kč
Sedací vak DayDream Floral 175x135
Sedací vak DayDream Floral 175x135
Akce Výprodej
2 999 Kč –50 %
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
ručně vyrobeno
Ručně vyrobeno
V České republice
spokojení zákazníci
100+ Spokojených zákazníků
I těch čtyřnohých.

Tento sedací vak je vyroben z odolného materiálu - 100% polyesteru typu 600D x 600D, který se snadno udržuje a čistí. Díky vnitřní skryté PVC vrstvě neprojde prach ani tekutina dovnitř vaku a vak je tak nepromokavý. I proto je možné ho použít i venku - na terase, balkónu nebo na zahradě.

 

Naplněny jsou neprašným tvrzeným expandovaným polystyrenem, známým pod názvem EPS KULIČKY vysoké kvality. Tyto polystyrenové kuličky, které jsou určené speciálně pro sedací vaky, jsou vyráběny v České republice, jsou tvrzené, antialergické a splňují nejpřísnější požadavky na styk s pokožkou, směs obsahuje kuličky velikosti od 3-5 mm.

 

I tyto vaky mají TROJÍ UZAMČENÍ kuliček! Suchý i klasický zip u vnějšího obalu a další zdrhovadlo na vnitřním vaku. Zipy jsou zvoleny tak, aby nedocházelo k otevření ani při velké dětské nebo psí snaze, ale zároveň umožňují snadné doplnění nebo odebrání kuliček ze sedacího pytle v případě potřeby.

 

Neodmyslitelnou součástí je i VNITŘNÍ OCHRANNÝ VAK. Vnitřní ochranný vak je opatřen zdrhovadlem, které umožňuje odejmutí nebo dosypání části náplně. Zároveň je tím umožněno vyjmutí celého vnitřního ochranného vaku, takže vnější vak můžete vyprat v pračce, nebo jej třeba osprchovat, pokud by byl zaprášen a vám se nechtělo jej očistit pouze hadříkem.

 

Sedací vaky jsou moderní a tak budou vždy v centru pozornosti všude, kde je umístíte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sedací vaky - DOPRODEJ
Hmotnost: 8 kg
Rozměry (cm): 175x135
Objem kuliček (l): 400