Sedací vak DayDream Exclusive Stříbrná 140x120

ČESKÝ VÝROBEK, designovaný i šitý výhradně v ČR.

Sedací vak řady Exclusive s vnitřním vakem je velmi unikátní. Je vyroben ze speciální potahované textilie, kterou neuvidíte u jiného výrobce, protože si naše firma nechala tuto látku vyrobit na zakázku. Látka je vysoce efektní, protože je lesklá a chová se jak zrcadlo. Odráží v sobě nejen barvy okolí, ale hlavně interiérové světlo, čímž vytváří zajímavé efekty v záhybech, může být jasně zářící či se stát temně černým prvkem v interéru.

Tato designová řada je prvotně určena pro interiéry kvůli lineárnímu osvětlení ( ne difusnímu outdoorovému osvětlení).

Exclusivy se velice dobře udržují, nedrží se na nich špína nebo chlupy domácích mazlíčků a dají se prát v pračce na 40°C.

Dostupnost Vyprodáno
Kód: 126
2 399 Kč –50 % 1 199 Kč
Sedací vak DayDream Exclusive Stříbrná 140x120
daydream exclusive silver big removebg preview
Akce Výprodej
2 399 Kč –50 %
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
ručně vyrobeno
Ručně vyrobeno
V České republice
spokojení zákazníci
100+ Spokojených zákazníků
I těch čtyřnohých.

Naplněny jsou neprašným tvrzeným expandovaným polystyrenem, známým pod názvem EPS KULIČKY vysoké kvality. Tyto polystyrenové kuličky, které jsou určené speciálně pro sedací vaky, jsou vyráběny v České republice, jsou tvrzené, antialergické a splňují nejpřísnější požadavky na styk s pokožkou, směs obsahuje kuličky velikosti od 3-5 mm.

I tyto vaky mají TROJÍ UZAMČENÍ kuliček! Suchý i klasický zip u vnějšího obalu a další zdrhovadlo na vnitřním vaku. Zipy jsou zvoleny tak, aby nedocházelo k otevření ani při velké dětské nebo psí snaze, ale zároveň umožňují snadné doplnění nebo odebrání kuliček ze sedacího pytle v případě potřeby.

Uvnitř každého našeho sedacího vaku je VNITŘNÍ OCHRANNÝ VAK. Vnitřní ochranný vak je opatřen zdrhovadlem, které umožňuje odejmutí nebo dosypání části náplně sedacího vaku. Zároveň je tím umožněno vyjmutí celého vnitřního ochranného vaku, takže vnější vak můžete vyprat v pračce, nebo jej třeba osprchovat, pokud by byl zaprášen a vám se nechtělo jej očistit pouze hadříkem.

Rozzáří každý interiér.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sedací vaky - DOPRODEJ
Hmotnost: 6 kg
Rozměry (cm): 140x120
Objem kuliček (l): 200