Sedací vak DayDream Combi FunnyBlack/Růžová 140x120

Je pro Vás Classic nudný? Zkuste kombinovat.

SEDACÍ VAKY DAY DREAM COMBI - každá strana je z jinak barevné látky!

Dostupnost Vyprodáno
Kód: 493
1 999 Kč –50 % 999 Kč
Sedací vak DayDream Combi FunnyBlack/Růžová 140x120
20230812 171059 removebg preview
Akce Výprodej
1 999 Kč –50 %
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
ručně vyrobeno
Ručně vyrobeno
V České republice
spokojení zákazníci
100+ Spokojených zákazníků
I těch čtyřnohých.

ČESKÝ VÝROBEK, designovaný i šitý výhradně v ČR.

Sedací vaky řady COMBI jsou vyrobeny z velice odolného a na dotek příjemného materiálu. Jedná se o 100% polyesterový materiál typu 600D x 600D s vnitřní PVC vrstvou. Velmi snadno se udržuje a čistí, proto je vhodný i do exteriéru. Díky vnitřní skryté silné vrstvě podgumovaní látky neprojde prach ani tekutina dovnitř vaku a vak je tak nepromokavý.

Naplněny jsou neprašným tvrzeným expandovaným polystyrenem, známým pod názvem EPS KULIČKY vysoké kvality. Tyto polystyrenové kuličky, které jsou určené speciálně pro sedací vaky, jsou vyráběny v České republice, jsou tvrzené, antialergické a splňují nejpřísnější požadavky na styk s pokožkou, směs obsahuje kuličky velikosti od 3-5 mm.

I tyto vaky mají TROJÍ UZAMČENÍ kuliček! Suchý i klasický zip u vnějšího obalu a další zdrhovadlo na vnitřním vaku. Zipy jsou zvoleny tak, aby nedocházelo k otevření ani při velké dětské nebo psí snaze, ale zároveň umožňují snadné doplnění nebo odebrání kuliček ze sedacího pytle v případě potřeby.

Neodmyslitelnou součástí je i VNITŘNÍ OCHRANNÝ VAK. Je ideální záložní variantou. Vnitřní ochranný vak je opatřen zdrhovadlem, které umožňuje odejmutí nebo dosypání části náplně. Zároveň je tím umožněno vyjmutí celého vnitřního ochranného vaku, takže vnější vak můžete vyprat, nebo jej třeba osprchovat, pokud by byl zaprášen a vám se nechtělo jej očistit pouze hadříkem. Také po více letech třeba budete chtít vnější obal vyměnit a zde se opět nabízí snadnější manipulace. Praní v pračce byl prvotní impulz k vytvoření vnitřního vaku,ovšem ne každá pračka vnějšímu obalu svědčí - při některých režimech popraskala vnitřní silná vrstva PVC, proto jsme tuto variantu údržby úplně stáhli. Nehledě na to, že osprchování, nebo setření nečistot houbičkou boohatě stačí.

Sedací vaky jsou moderní a tak budou vždy v centru pozornosti všude, kde je umístíte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sedací vaky - DOPRODEJ
Hmotnost: 7 kg
Rozměry (cm): 140x120
Objem kuliček (l): 200