Psí pelíšek Doggie

Kód: 48/MAL 48/STR 48/VEL 48/EXT Zvolte variantu
1 099 Kč 1 999 Kč 2 799 Kč 3 299 Kč od 1 099 Kč
Skladem Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta

ČESKÝ VÝROBEK, designovaný i šitý výhradně v ČR.

Samotná série "Doggie" má originální, námi vytvořený design, s motivy z psího světa. Materiál je tvořený na zakázku, takže nikde jinde stejný nenajdete. 

Detailní informace

Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Ručně vyrobeno
Ručně vyrobeno
V České republice
100+ Spokojených zákazníků
100+ Spokojených zákazníků
I těch čtyřnohých.

Detailní popis produktu

Psí pelíšky Day Dream jsou naplněné polystyrenovými kuličkami a jsou tak vhodné zejména pro psy trpící ortopedickými problémy, otlaky a chorobami kůže. Tyto pelechy se proto také označují jako ortopedické nebo zdravotní. Naplněny jsou neprašným tvrzeným expandovaným polystyrenem, známým pod názvem EPS KULIČKY vysoké kvality. Tyto polystyrenové kuličky, které jsou určené speciálně pro sedací vaky, jsou vyráběny v České republice, jsou tvrzené, antialergické a splňují nejpřísnější požadavky na styk s pokožkou, směs obsahuje kuličky velikosti od 3-5 mm.

I tyto pelíšky mají TROJÍ UZAMČENÍ kuliček! Suchý i klasický zip u vnějšího obalu a další zdrhovadlo na vnitřním vaku. Zipy jsou zvoleny tak, aby nedocházelo k otevření ani při velké dětské nebo psí snaze, ale zároveň umožňují snadné doplnění nebo odebrání kuliček ze sedacího pytle v případě potřeby.

Každý pelíšek obsahuje dále VNITŘNÍ OCHRANNÝ VAK, který ukrývá samotnou náplň, tedy EPS kuličky. Vnitřní ochranný vak je opatřen zdrhovadlem, které umožňuje odejmutí nebo dosypání části náplně sedacího vaku. Zároveň je tím umožněno vyjmutí celého vnitřního ochranného vaku, takže vnější vak můžete ručně vyprat, nebo jej třeba osprchovat, pokud by byl zaprášen a vám se nechtělo jej očistit pouze hadříkem. Také po více letech třeba budete chtít vnější obal vyměnit a zde se opět nabízí snadnější manipulace. Praní v pračce nedoporučujeme - poškozuje vnitřní PVC vrstvu (viz článek o praní vaků).

hlavní výhody:
  • Dokonalé izolační vlastnosti polystyrenu v sedacím vaku - pejsci nenastydnou od podlahy
  • EPS kuličky jsou zcela hypoalergenní a bezprašné, nedrží se v nich roztoči ani jiné nepříjemné breberky
  • Někteří pejsci trpí inkontinencí - pro ně je velmi snadná údržba pelíšku základem - kdy stačí celý pelíšek vzít a osprchovat
  • Pelíšky jsou vysoké a díky přesýpání EPS kuliček, vytváří velký prostor pro přizpůsobení se pejskovi a dobrou izolaci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pelíšky
Rozměry (cm) - malý: 70x45x10
Objem kuliček (l) - malý: 30
Rozměry (cm) - střední: 90x60x12
Objem kuliček (l) - střední: 65
Rozměry (cm) - velký: 110x80x15
Objem kuliček (l) - velký: 130
Rozměry (cm) - extra: 130x100x15
Objem kuliček (l) - extra: 200