Pelíšek pro psy DayDream Ripstop Modrá extra velký

Odolné psí pelíšky z Ripstop materiálu s vnitřní vrstvou polyuretanu (PU) pro 100% odolnost vůči vodě.

ČESKÝ VÝROBEK, designovaný i šitý výhradně v ČR.

Dostupnost Skladem
Kód: 474
3 498 Kč –54 % 1 599 Kč
Pelíšek pro psy DayDream Ripstop Modrá extra velký
Pelíšek pro psy DayDream Ripstop Modrá extra velký
3 498 Kč –54 %
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
ručně vyrobeno
Ručně vyrobeno
V České republice
spokojení zákazníci
100+ Spokojených zákazníků
I těch čtyřnohých.

RIPSTOP pelíšky jsou v naší nabídce velmi oblíbené. Ripstop je tkanina s vysokou pevností, vyrobená zvláštní technikou. Do tenké textilie jsou zatkány s odstupem 5-8 mm tlustější osnovní nebo i útkové niti, výrobek tak dostává členitou strukturu. Přednosti ripstopových tkanin spočívají ve velmi dobrém poměru hmotnosti ke stabilitě a ve vysoké tržné pevnosti. Ripstop s vrstvou silikonu nebo polyuretanu se používá třeba i na horkovzdušné balony, padáky, lodní plachty, stany, batohy a sportovní oblečení.

Naše psí pelíšky z Ripstop materiálu jsou tak pevnější, než u standardně používaného materiálu a hodí se tak pro zvlášť velká a těžká plemen psů nebo pro psi, kteří jsou více aktivní na pelíšku - rádi škrábou, točí se a udusávají pelíšek před lehnutím. Stejně jako klasické pelíšky, je tkanina opatřena vnitřní nánosovou vrstvou, díky kterému neprojde prach ani tekutina dovnitř pelechu, který je tak nepromokavý.

U těchto pelíšků je vnitřní vrstva zatřena polyuretanem (PU) a pelíšek je výrazně lehčí a poddajnější než v případě vrstvy PVC. Ideální je pro použití tam, kde vyžadujete větší pevnost pelechu s menším kontaktem s vodou a tekutinami (např. v interiéru, kde pelech sprchujete nebo myjete houbičkou). Pokud předpokládáte využití pelíšku v exteriéru, tj na přímém dešti, v rose nebo předpokládáte častější kontakt s větším množstvím vody (sprchování hadicí), zvolte raději variantu pelechu RipStop s vrstvou PVC.

Psí pelíšky Day Dream jsou naplněné polystyrenovými kuličkami a jsou tak vhodné zejména pro psy trpící ortopedickými problémy, otlaky a chorobami kůže. Tyto pelechy se proto také označují jako ortopedické nebo zdravotní. Naplněny jsou neprašným tvrzeným expandovaným polystyrenem, známým pod názvem EPS KULIČKY vysoké kvality. Tyto polystyrenové kuličky, které jsou určené speciálně pro sedací vaky, jsou vyráběny v České republice, jsou tvrzené, antialergické a splňují nejpřísnější požadavky na styk s pokožkou, směs obsahuje kuličky velikosti od 3-5 mm.

Hlavní výhody:

  • Dokonalé izolační vlastnosti polystyrenu v sedacím vaku - pejsci nenastydnou od podlahy.
  • EPS kuličky jsou zcela hypoalergenní a bezprašné, nedrží se v nich roztoči ani jiné nepříjemné breberky.
  • Někteří pejsci trpí inkontinencí - pro ně je velmi snadná údržba pelíšku základem - kdy stačí celý pelíšek vzít a osprchovat.
  • Pelíšky jsou vysoké a díky přesýpání EPS kuliček, vytváří velký prostor pro přizpůsobení se pejskovi a dobrou izolaci.

I tyto pelíšky mají TROJÍ UZAMČENÍ kuliček! Suchý i klasický zip u vnějšího obalu a další zdrhovadlo na vnitřním vaku. Zipy jsou zvoleny tak, aby nedocházelo k otevření ani při velké dětské nebo psí snaze, ale zároveň umožňují snadné doplnění nebo odebrání kuliček ze sedacího pytle v případě potřeby.

Každý pelíšek obsahuje dále VNITŘNÍ OCHRANNÝ VAK, který ukrývá samotnou náplň, tedy EPS kuličky. Vnitřní ochranný vak je opatřen zdrhovadlem, které umožňuje odejmutí nebo dosypání části náplně sedacího vaku. Zároveň je tím umožněno vyjmutí celého vnitřního ochranného vaku, takže vnější vak můžete ručně vyprat, nebo jej třeba osprchovat, pokud by byl zaprášen a vám se nechtělo jej očistit pouze hadříkem. Také po více letech třeba budete chtít vnější obal vyměnit a zde se opět nabízí snadnější manipulace.

Otlaky a bolestivé klouby - věčný problém

I tento pelíšek má blahodárný vliv na klouby, ale i na problémy s otlaky psů. Tyto problémy pronásledují zejména velká a těžká plemena psů, pro která je tak asi nejdůležitější prevence. I menší psi však ocení pohodlí, které jim tyto pelechy nabízí. Naopak pro menší plemena psů jsou pak důležité dokonalé izolační vlastnosti polystyrenu v sedacím vaku.

Kvalitní pelech nebo i sedací vak tak podle našeho názoru minimálně zpříjemní Vašim kamarádům život, ale osobně věříme, že jej i prodlouží. Každý pejskař ví, jak zejména staří psi trpí na klouby, otlaky a psi chovaní venku také záněty močového měchýře. A tomu všemu psí pelíšky Day Dream předchází.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pelíšky pro psy
Hmotnost: 6 kg
Rozměry (cm): 130x100x15
Objem kuliček (l): 200