Pelíšek pro psy DayDream Floral střední

ČESKÝ VÝROBEK, designovaný i šitý výhradně v ČR.

Floral je jedním z oblíbených vzorů. Kytičky prostě musíte mít!

PELÍŠKY jsou vyrobeny z velice odolného a na dotek příjemného materiálu - 100% polyester typu 600D x 600D s vnitřní PVC vrstvou.  Látka je odolná,  velmi snadno se udržuje a čistí, proto je vhodná i do exteriéru. Díky vnitřní skryté silné vrstvě podgumovaní látky neprojde prach ani tekutina dovnitř a pelíšek je tak nepromokavý.

Dostupnost Skladem
Kód: 423
2 298 Kč –52 % 1 099 Kč
Pelíšek pro psy DayDream Floral střední
Pelíšek pro psy DayDream Floral střední
2 298 Kč –52 %
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
ručně vyrobeno
Ručně vyrobeno
V České republice
spokojení zákazníci
100+ Spokojených zákazníků
I těch čtyřnohých.
Tyto pelíšky zejména OCENÍ:
  • pejsci s ALERGIEMI (protože náplň pelíšku tvoří antialergické polystyrenové kuličky)
  • psi s INKONTINENCÍ, protože jsou nepromokavé, velmi snadno se čistí
  • starší mazlíci u kterých hrozí NEBEZPEČÍ NASTYDNUTÍ od podlahy (polystyren je dokonalý izolant)
  • a samožřejmě řada dalších, kteří mají rádi teplo a pohodlí...

Naplněny jsou neprašným tvrzeným expandovaným polystyrenem, známým pod názvem EPS KULIČKY vysoké kvality. Tyto polystyrenové kuličky, které jsou určené speciálně pro sedací vaky, jsou vyráběny v České republice, jsou tvrzené, antialergické a splňují nejpřísnější požadavky na styk s pokožkou, směs obsahuje kuličky velikosti od 3-5 mm.

I tyto pelechy mají TROJÍ UZAMČENÍ kuliček! Suchý i klasický zip u vnějšího obalu a další zdrhovadlo na vnitřním vaku. Zipy jsou zvoleny tak, aby nedocházelo k otevření ani při velké dětské nebo psí snaze, ale zároveň umožňují snadné doplnění nebo odebrání kuliček ze sedacího pytle v případě potřeby.

Všechny pelíšky jsou dále opatřeny tzv. VNITŘNÍM OCHRANNÝM VAKEM. Je ideální záložní variantou. Vnitřní ochranný vak je opatřen zdrhovadlem, které umožnuje odejmutí nebo dosypání části nápně sedacího vaku. Zároveň je tím umožněno vyjmutí celého vnitřního ochranného vaku, takže vnější vak můžete vyprat, nebo jej třeba osprchovat, pokud by byl zaprášen a vám se nechtělo jej očistit pouze hadříkem. Také po více letech třeba budete chtít vnější obal vyměnit a zde se opět nabízí snadnější manipulace. Praní v pračce byl prvotní impulz k vytvoření vnitřního vaku,ovšem ne každá pračka vnějšímu obalu svědčí - při některých režimech popraskala vnitřní silná vrstva PVC, proto  jsme tuto variantu údržby úplně stáhli. Nehledě na to, že osprchování, nebo setření nečistot houbičkou boohatě stačí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pelíšky pro psy
Hmotnost: 3 kg
Rozměry (cm): 90x60x12
Objem kuliček (l): 65