Pelíšek pro psy DayDream Doggie velký

ČESKÝ VÝROBEK, designovaný i šitý výhradně v ČR.

Samotná série "Doggie" má originální, námi vytvořený design, s motivy z psího světa. Materiál je tvořený na zakázku, takže nikde jinde stejný nenajdete. 

PELÍŠKY jsou vyrobeny z velice odolného a na dotek příjemného materiálu - 100% polyester typu 600D x 600D s vnitřní PVC vrstvou.  Látka je odolná,  velmi snadno se udržuje a čistí, proto je vhodná i do exteriéru. Díky vnitřní skryté silné vrstvě podgumovaní látky neprojde prach ani tekutina dovnitř a pelíšek je tak nepromokavý.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 348
2 847 Kč –54 % 1 299 Kč
Pelíšek pro psy DayDream Doggie velký
Pelíšek pro psy DayDream Doggie velký
2 847 Kč –54 %
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
ručně vyrobeno
Ručně vyrobeno
V České republice
spokojení zákazníci
100+ Spokojených zákazníků
I těch čtyřnohých.

Psí pelíšky Day Dream jsou naplněné polystyrenovými kuličkami a jsou tak vhodné zejména pro psy trpící ortopedickými problémy, otlaky a chorobami kůže. Tyto pelechy se proto také označují jako ortopedické nebo zdravotní. Naplněny jsou neprašným tvrzeným expandovaným polystyrenem, známým pod názvem EPS KULIČKY vysoké kvality. Tyto polystyrenové kuličky, které jsou určené speciálně pro sedací vaky, jsou vyráběny v České republice, jsou tvrzené, antialergické a splňují nejpřísnější požadavky na styk s pokožkou, směs obsahuje kuličky velikosti od 3-5 mm.

I tyto pelíšky mají TROJÍ UZAMČENÍ kuliček! Suchý i klasický zip u vnějšího obalu a další zdrhovadlo na vnitřním vaku. Zipy jsou zvoleny tak, aby nedocházelo k otevření ani při velké dětské nebo psí snaze, ale zároveň umožňují snadné doplnění nebo odebrání kuliček ze sedacího pytle v případě potřeby.

Každý pelíšek obsahuje dále VNITŘNÍ OCHRANNÝ VAK, který ukrývá samotnou náplň, tedy EPS kuličky. Vnitřní ochranný vak je opatřen zdrhovadlem, které umožňuje odejmutí nebo dosypání části náplně sedacího vaku. Zároveň je tím umožněno vyjmutí celého vnitřního ochranného vaku, takže vnější vak můžete ručně vyprat, nebo jej třeba osprchovat, pokud by byl zaprášen a vám se nechtělo jej očistit pouze hadříkem. Také po více letech třeba budete chtít vnější obal vyměnit a zde se opět nabízí snadnější manipulace. Praní v pračce nedoporučujeme - poškozuje vnitřní PVC vrstvu (viz článek o praní vaků).

Hlavní výhody:

  • Dokonalé izolační vlastnosti polystyrenu v sedacím vaku - pejsci nenastydnou od podlahy
  • EPS kuličky jsou zcela hypoalergenní a bezprašné, nedrží se v nich roztoči ani jiné nepříjemné breberky
  • Někteří pejsci trpí inkontinencí - pro ně je velmi snadná údržba pelíšku základem - kdy stačí celý pelíšek vzít a osprchovat.
  • Pelíšky jsou vysoké a díky přesýpání EPS kuliček, vytváří velký prostor pro přizpůsobení se pejskovi a dobrou izolaci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Velké pelíšky
Hmotnost: 5 kg
Rozměry (cm): 110x80x15
Objem kuliček (l): 130