Vak Big Blue

SEDACÍ VAK DAY DREAM BIG BLUE

ČESKÝ VÝROBEK, designovaný i šitý výhradně v ČR.

Sedací vak pod názvem BIG BLUE je vyroben ze 100% nylonu se speciální povrchovou úpravou, zvyšující odolnost tkaniny a celého vaku. Zároveň se snadno udržuje a čistí. Díky vnitřní skryté vrstvě podgumování látky neprojde prach ani tekutina dovnitř vaku a vak je tak nepromokavý. Proto se hodí i ho exteriéru - najde své místo na terase, balkónu nebo prostě na zahradě, kde si budete chtít pohodlně odpočinout.

Dostupnost Skladem
Kód: 144
2 499 Kč
Vak Big Blue
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
ručně vyrobeno
Ručně vyrobeno
V České republice
spokojení zákazníci
100+ Spokojených zákazníků
I těch čtyřnohých.

Jeho barva je zářivě jasně modrá s výrazným leskem, zejména pod umělým osvětlením.

Naplněny jsou neprašným tvrzeným expandovaným polystyrenem, známým pod názvem EPS KULIČKY vysoké kvality. Tyto polystyrenové kuličky, které jsou určené speciálně pro sedací vaky, jsou vyráběny v České republice, jsou tvrzené, antialergické a splňují nejpřísnější požadavky na styk s pokožkou, směs obsahuje kuličky velikosti od 3-5 mm.

 

I tyto vaky mají TROJÍ UZAMČENÍ kuliček! Suchý i klasický zip u vnějšího obalu a další zdrhovadlo na vnitřním vaku. Zipy jsou zvoleny tak, aby nedocházelo k otevření ani při velké dětské nebo psí snaze, ale zároveň umožňují snadné doplnění nebo odebrání kuliček ze sedacího pytle v případě potřeby.

 

Neodmyslitelnou součástí je i VNITŘNÍ OCHRANNÝ VAK. Vnitřní ochranný vak je opatřen zdrhovadlem, které umožňuje odejmutí nebo dosypání části náplně. Zároveň je tím umožněno vyjmutí celého vnitřního ochranného vaku, takže vnější vak můžete vyprat v pračce, nebo jej třeba osprchovat, pokud by byl zaprášen a vám se nechtělo jej očistit pouze hadříkem.

 

Sedací vaky jsou moderní a tak budou vždy v centru pozornosti všude, kde je umístíte.

 

Na všechny sedací vaky a pytle Day Dream je záruka 2 roky (viz záruční podmínky – v obchodních podmínkách).

Doplňkové parametry

Kategorie: Sedací vaky
Hmotnost: 8 kg
Rozměry (cm): 175x135
Objem kuliček (l): 400